Укр
Рус

Код товару: AR_3014240
KV - 2400, Діаметр статора - 22 мм, Висота статора - 7 мм, Діаметр валу - 5 мм, Максимальна потужність - 720 Вт
| KV | 2400 |
| Діаметр статора | 22 мм |
| Висота статора | 7 мм |
| Діаметр валу | 5 мм |
| Максимальна потужність | 720 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33.5 г |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | мотор |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
969 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00