Укр
Рус

Код товару: AR_3016491
Повертайте чайник на базі на 360°
Більша гнучкість і зручне положення ручки. Оскільки шнур підключений до бази, чайник можна носити
Відсік для зберігання кабелю
Завдяки відсіку для зберігання шнура в базі чайника можна відрегулювати потрібну довжину кабелю
Bosch ̶ німецькі стандарти якості
Прилади Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23.1 х 16.6 см |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 981 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00