Укр
Рус

Код товару: AR_3016444
Для ароматної кави та чаю
Якщо в чайнику мало води або вона закінчилася, нагрівання автоматично вимикається.
Закип'ятити воду відразу на всю компанію
Завдяки об'єму чайника на 1,7 л ви зможете закип'ятити воду відразу на всю родину. Дуже зручно також, коли у вас в гостях купа друзів.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | дисплей, світловий індикатор, терморегулятор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C, 100°C, 60°C, 40°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6 x 22.3 x 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 31.4 х 19.4 х 19.4 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 134 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00