Укр
Рус

Код товару: AR_3016447
Великий об'єм 1,7 літра
Завдяки великому об'єму чайника 1,7 літра, ви можете закип'ятити воду відразу на всю родину. Також дуже зручно, якщо до вас у гості прийшла велика компанія друзів.
Фільтр від накипу
Чайники оснащені якісним фільтром від накипу, який легко захоплюється та може бути виявлений. Крім того, він постійно капає воду під час наливання в чашку.
Підставка із обертанням на 360 градусів
Шнур живлення підключається до підставки, щоб ви могли вільно користуватися чайником. У підставці є спеціальне відділення для зручного зберігання шнура.
Просте використання
Скляний прозорий корпус дозволяє швидко і точно додати необхідну кількість води для улюбленого гарячого джерела. Розслабтеся і насолоджуйтесь синім світлодіодним підсвічуванням.
Зручна відкидна кришка
Запашний чай або ароматну каву можна приготувати однією рукою. Відкрийте кришку просто спостерігаючи за об'єктом.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23,7 х 21,7 х 16 см |
| Довжина кабелю | 0.6 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 066 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00