Укр
Рус

Код товару: AR_3016507
Електрочайник MILANO KT-3001 Rainbow стане не лише практичним, а й стильним доповненням вашої кухні. Його забарвлення привертає увагу і додає яскравих акцентів в інтер'єр. Виготовлений із міцного металевого корпусу, чайник має високу зносостійкість і довговічність, що робить його відмінним вибором для повсякденного використання.
Потужність пристрою становить 1500 Вт, завдяки чому процес кип'ятіння води проходить швидко та ефективно. Об'єм 1,7 літра дозволяє приготувати достатньо води для всієї родини чи компанії гостей. Модель оснащена світловим індикатором, який сигналізує про роботу пристрою, що додає зручності використання.
Додатковий захист від перегріву забезпечує безпеку під час роботи. Короткий кабель довжиною 0,6 м робить пристрій компактним та зручним для розміщення на кухонній поверхні, не створюючи зайвого безладдя.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 21 х 16.8 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24 х 21 х 18 см |
| Довжина кабелю | 0.6 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Грузія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
567 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00