Укр
Рус

Код товару: AR_3016372
Точний час, ідеальна температура – ваш улюблений чай готовий
Чайник Tastea дозволяє повністю контролювати процес заварювання чаю. Завдяки 8 режимам температури (40°С, 60°С, 70°С, 80°С, 85°С, 90°С, 95°С, 100°С) і 10 налаштувань часу настоювання (від 1 до 10 хвилин) він заварює чай будь-якого сорту за всіма правилами та зберігає його теплим до 8 годин. Насолоджуйтесь улюбленими напоями та простим керуванням вашого нового заварювального чайника.
Заварювальний чайник Tastea
Секрет смачного чаю полягає у правильній температурі води. Чайник Tastea створений, щоб заварювати будь-який сорт чаю за всіма правилами – від білого та зеленого, для яких підійде нижча температура до насиченого чорного, який настоюється практично в окропі. Чайник об'ємом 1,5 л виконаний із прозорого термостійкого скла та пропонує 8 режимів температури та додаткові продумані функції, як, наприклад, підтримка тепла. Знімне сито для листового чаю виготовлено з нержавіючої сталі, дозволяє листям чаю повністю розкрити і віддати свій смак та колір і легко чиститься після використання. Насолоджуйтесь улюбленим чаєм у будь-який час та в будь-якій компанії.
Особливості:
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1430 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підтримка температури, індикація температури, дисплей, терморегулятор |
| Колір | прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 2.341 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 85°C, 95°C, 90°C, 100°C, 80°C, 60°C, 40°C, 70°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 23.5 х 18.4 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28.4 х 22.8 х 27.6 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | змінний кошик для заварювання |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 676 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00