Укр
Рус

Код товару: AR_3016431
З електрочайником TEFAL DIGITAL KI831E10 насолоджуйтесь гарячим напоєм у будь-який час.
Відображення температури в реальному часі
Завдяки інтуїтивно зрозумілому цифровому дисплею та п'яти варіантів вибору температури. Температура в реальному часі може бути видна на екрані, а правильна температура може бути обрана в будь-який час для ідеального напою.
5 налаштувань температури
Насолоджуйтесь гарячими напоями так, як вам подобається. 5 налаштувань температури забезпечують повну універсальність та індивідуальне нагрівання: 40/70/80/90/100°C
Простий вибір
Сенсорна кнопка на корпусі дозволяє швидко і легко вибирати температуру.
Кип'ячення в один дотик
Спеціальна кнопка миттєво переводить чайник в режим 100°C для кип'ятіння.
Безпечна поверхня для захисту рук
Двошарова конструкція чайника залишається прохолодною на дотик, що забезпечує повну безпеку та душевний спокій.
Функція підтримання тепла
Ця функція підтримує вибрану температуру води протягом тридцяти хвилин для додаткової зручності.
Знімний фільтр від накипу для більш чистої води
Фільтр проти накипу захищає чайник і воду від утворення накипу, покращуючи смак чаю та кави. Його знімна конструкція забезпечує легке очищення.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підсвічування корпусу, подвійна стінка, відсік для зберігання шнура, дисплей |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.24 кг |
| Вага в упаковці | 1.63 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C, 100°C, 80°C, 40°C, 70°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.6 х 21.3 х 15.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 30 х 21 х 18 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 625 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00