Укр
Рус

Код товару: AR_3024743
Гума для підтягувань - це новий спортивний тренажер, що набирає популярність у всьому світі завдяки високій ефективності і універсальності застосування. Гумові петлі призначені для серйозних силових тренувань. Мають два основних застосування - ускладнити одні вправи, плавно додаючи навантаження у міру розтягування, а також зробити інші вправи більш доступними, полегшуючи вагу користувача, що займається з недостатнім рівнем підготовки.
| Тип | гумові петлі |
| Вид | стрічкові |
| Застосування | для м'язів стегон, для м'язів спини, м'язи рук, для м'язів плеча, для м'язів ніг, для м'язів грудей, для м'язів кисті, для м'язів передпліччя, для м'язів преса, м'язи тазу, для м'язів шиї, для м'язів сідниць |
| Матеріал | резина |
| Колір | жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 216 см |
| Тип навантаження | гума |
| Товщина | 0.45 см |
| Ширина | 0.65 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
196 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00