Укр
Рус

Код товару: AR_3016812
потужність - 1200 Вт, кількість рівнів інтенсивності обігріву - 3
| Призначення | для завивки волосся, для додання об'єму, для укладання волосся |
| Потужність | 1200 Вт, 1000 Вт |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Автоматичний захист від перегріву | так |
| Вага | 0.87 кг |
| Кількість змінних насадок | 5 |
| Кількість рівнів інтенсивності вентиляції | 2 |
| Кількість рівнів інтенсивності обігріву | 3 |
| Насадки | кругла щітка, кругла щітка з висувними зубцями, насадка-гребінець |
| Розміри | 66 х 480 х 66 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 338 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00