Укр
Рус

Код товару: AR_3015660
Full-color Starlight
Камера обладнана високопродуктивним сенсором і об'єктивом із великою апертурою, що дає змогу їй забезпечувати кольорове зображення навіть за умов низької освітленості. Full-color Starlight камера ідеально підходить для застосування за умов низької освітленості, що перевищує 1 люкс, як-от автостоянки, міські вулиці, школи, музеї тощо.
Broadcast-quality Audio
У системах відеоспостереження аудіоінформація використовується як додаткове свідчення. Камера HDCVI підтримує передавання аудіосигналу через коаксіальний кабель. Крім того, використання унікальної технології оброблення та передавання звуку, усунення шумів гарантує якість і ефективність аудіоінформації, що збирається.
Об'єктив із великою апертурою
Камера обладнана високоякісним об'єктивом із великою апертурою F1.0, що забезпечує високу продуктивність за слабкого освітлення.
4 сигнали по 1 коаксіальному кабелю
Технологія HDCVI підтримує одночасне передавання 4 типів сигналу: відео, аудіо, керування й живлення через коаксіальний кабель. Двосмугове передавання даних дає камері HDCVI змогу взаємодіяти з HCVR, передаючи інформацію про події або керування. Також камери лінійки S3 підтримують технологію PoC, передавання живлення по коаксіальному кабелю.
Передавання на довгі відстані
Технологія HDCVI гарантує передавання в режимі реального часу на великій відстані без жодних втрат. Підтримує передавання до 800 метрів за роздільної здатності 1080P Full HD через коаксіальний кабель і 300 метрів через кабель UTP.
Простота використання
Технологія HDCVI успадкувала особливість простоти встановлення від традиційної аналогової системи відеоспостереження, що робить її найкращою під час вибору систем відеоспостереження. Система HDCVI може забезпечити плавний перехід традиційної аналогової системи без заміни наявних кабелів. Підхід plug&play дає змогу без клопоту сконфігурувати мережі відеоспостереження.
Мультиформати
Камера підтримує одночасно HDCVI та CVBS сигнал із двох роз'ємів BNC. Незалежні виходи полегшують налаштування камери з тестового монітора під час установлення, а також сигнал може бути розділений на аналоговий вхід монітора охорони.
Wide Dynamic Range
Вбудована технологія широкого динамічного діапазону (WDR), нормалізує яскраву картинку, навіть у найскладніших умовах контрасту освітлення. Для завдань зі складними умовами високої й одночасно низької освітленістю, апаратний WDR (120dB) одночасно оптимізує яскраві та темні ділянки сцени, щоб забезпечити високу якість зображення.
Технологія 3DNR
Технологія 3DNR є технологією шумозаглушення, яка ліквідує шуми через порівняння двох послідовних кадрів. Технологія 3DNR дає нагоду неабияк знизити шуми, з невеликим зниженням різкості. Крім того, технологія 3DNR неабияк знижує величину потоку з камери, в такий спосіб зменшуючи величину файлового архіву.
Захист
Камера захищена від попадання води та пилу, рейтинг захисту IP67, що робить її придатною для внутрішнього або зовнішнього встановлення. Камера призначена для роботи за температури довкілля в діапазоні від -40 °C до + 60 °C. Камера підтримує захист від вхідної напруги ±30%, пасує для роботи в нестабільних умовах живлення. Має захист від блискавки в 4 кВ.
| Тип камери | аналогова |
| Вид | купольні |
| Стандарт відеосигналу | HD-CVI |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Особливості | вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 480 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 106 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", зниження шумів 3D DNR, шумозаглушення 2D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 89.5° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.6 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.6 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00