Укр
Рус

Код товару: AR_3015789
IP-камера, корпусні (bullet), дротові, 4 Мп (2560 x 1440), 1/3“, 4 мм, комбіноване (ІЧ + LED), Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта |
| Вага | 270 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 171 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, сигналізація саботажу відео, ідентифікація об'єкта |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 42° |
| Кут огляду по горизонталі | 78° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | IGMP, SMTP, FTP, QoS, ISAPI, TCP/IP, ICMP, HTTP, IPv6, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, NTP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 018 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00