Укр
Рус

Код товару: AR_3015792
Камера DS-2CD2343G2-LI2U призначена для зовнішнього застосування та забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів завдяки міцному металевому корпусу із класом захисту IP67.
Якість зображення та нічна зйомкаПристрій оснащений фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм та кутом огляду в 104°. Прогресивна CMOS-матриця формату 1/2.9" дозволяє досягати роздільної здатності 2688 × 1520 пікселів з частотою до 25 кадрів в секунду. В умовах низького освітлення камера автоматично активує інфрачервоне підсвічування і видиме світло, дозволяючи отримувати чіткі зображення на відстані до 30 метрів. .
Ефективність та інтелектуальні функціїПідтримка кодеків H.265 та H.264, включаючи їх удосконалені версії, знижує навантаження на сховище, зберігаючи при цьому високу якість відеопотоку. Камера пропонує корисні функції, такі як режим коридору, розширений динамічний діапазон (WDR), компенсація засвічення (HLC), цифрове шумозаглушення (3D DNR) та компенсація заднього засвічення (BLC). Інтелектуальна аналітика включає детекцію вторгнень, перетин ліній і контроль зон. Функція запобігання помилковим тривогам допомагає розрізняти людей і транспорт, що підвищує ефективність системи безпеки.
Зручність встановлення та запис звукуТехнологія PoE дозволяє спростити процес встановлення, оскільки живлення та передача даних здійснюються через один кабель. Два вбудовані мікрофони надають можливість запису звуку у зоні спостереження. Стандартний роз'єм RJ45 10M/100M гарантує стабільну роботу пристрою, що робить його універсальним рішенням системи відеоспостереження.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1512) |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, вхід/вихід з регіону, залишені/зниклі предмети, розпізнавання об'єкту, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 515 г |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Висота | 96 мм |
| Глибина | 127 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, ідентифікація об'єкта |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 57° |
| Кут огляду по горизонталі | 104° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour, 802.1X, QoS, RTCP, TLS, SSL, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 525 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00