Укр
Рус

Код товару: AR_3015661
Домашня Wi-Fi камераTapo C100
Розумний. Безпечний. Легкий.
Залишайтеся в безпеці. Коли завгодно. Де завгодно. Домашня Wi-Fi камера.
Визначення руху
Отримайте повідомлення всякий раз, коли камера виявляє рух, і перегляньте відео, зняте в цей час. Крім того, ви можете налаштувати зони виявлення руху таким чином, що б камера захоплювала тільки те, що відбувається в обраній зоні.
Нічне бачення
Не будіть своїх малюків, відкриваючи двері їх кімнати. Спостерігайте за ними зі свого смартфона – навіть вночі Tapo C100 забезпечить зображення хорошої якості на відстані до 9 метрів від об'єкта зйомки.
Відео високої чіткості
Відео з роздільною здатністю 1080p забезпечує більш чітке зображення завдяки великому кількості пікселів. Це допомагає в ідентифікації та розпізнаванні об'єктів зйомки.
Двостороннє аудіо
Спілкуйтеся з коханою людиною через вбудований мікрофон і динамік.
Захистіть вашу конфіденційність
Ваші дані будуть надійно захищені завдяки використанню режиму конфіденційності та локальної карти пам'яті.
Система оповіщення
Камера не тільки відправляє вам повідомлення при виявленні руху, а й включає світлові сигнали і сигнали тривоги.
Поділитися пам'ятними моментами
Збережіть найважливіші моменти і поділіться ними зі своїми близькими. Камери Tapo завжди готові допомогти вам записати кожен запам'ятовується момент.
Робота з камерою через додаток
Завдяки використанню безкоштовного додатку Tapo у вас під рукою буде все, що необхідною для керування камерою.
Встановіть прапорець відео для відтворення попередніх записів
Виберіть конкретну камеру і знайдіть відео за датою зйомки.
Встановіть розклад
відбувається автоматичний записувати відео на основі вашого розкладу, незалежно від того, виявить воно рух чи ні.
Мультиекран
Ви зможете одночасно переглядати відео з 4 камер і об'єднати до 32 камер в одному додатку. Хочете краще роздивитися відео з камери №19? Просто клікніть на нього і картинка стане більш деталізованою.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/3.2" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.3 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 9 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 99 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | система сповіщення, режим конфіденційності, звукова і світлова сигналізація |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 115° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 100-240 В, 9 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 3.3 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.3 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 185 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00