Укр
Рус

Код товару: AR_3014760
Комутатор DGS-108GL має найвищу ефективність для домашніх офісів і підприємств малого та середнього бізнесу, даючи змогу легко та швидко розширювати мережу, модернізувати з'єднання за допомогою простого рішення "під'єднай і працюй".
Тонкі розміри, висока продуктивність
8-портовий гігабітний некерований настільний комутатор DGS-108GL ідеально підходить для домашніх офісів і підприємств малого та середнього бізнесу (SMB) для швидкої та простої модернізації гігабітної мережі. У тонкому, але міцному металевому корпусі DGS-108GL реалізована повна функціональність і гігабітна продуктивність.
Краще для вашого бюджету, краще для планети
Екологічно чистий DGS-108GL відповідає стандартам Energy-Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), що дає змогу заощаджувати електроенергію та знижувати тепловиділення без шкоди для продуктивності та функціональності. У разі виявлення портів із низьким трафіком або непрацюючих інтерфейсів DGS-108GL автоматично переводить їх у стан низького енергоспоживання, істотно знижуючи загальне енергоспоживання пристрою.
Готовність до роботи протягом багатьох років
DGS-108GL має безвентиляторну конструкцію, що забезпечує безшумну роботу, зниження енергоспоживання та підвищену надійність завдяки усуненню спільної точки відмови, що подовжує термін служби пристрою.
Пріоритет важливого за допомогою якості обслуговування
Підтримка якості обслуговування (QoS) підвищує ефективність роботи мережі. QoS продумано визначає пріоритети мережевого трафіку, щоб дані, чутливі до часу, як-от VoIP або дані, що надходять до NAS, не постраждали навіть під час сплесків великого обсягу трафіку. Таким чином, забезпечується плавна і безперебійна робота мережі.
Налаштування, що не впливає на продуктивність
Розширення мережі не має займати цілий ранок, пов'язаний зі складними програмами налаштування. Просто встановіть DGS-108GL на робочому столі або в зручному настінному кріпленні, підключіть його до мережі за допомогою кабелів Ethernet, і все готово.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Вага | 0.24 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 8 x 10/100/1000 Мбіт/с |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 4.3 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.88 Mpps |
| Ширина | 140 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 956 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00