Укр
Рус

Код товару: AR_3014819
Ruijie Reyee RG-ES108GD - це економічні некерований комутатор доступу в металевому корпусі, призначений для малих та середніх підприємств. Серія RG-ES100 підтримує технологію plug-and-play, не вимагаючи будь-яких налаштувань, які можуть відповідати вимогам різних сценаріїв, таких як дротові, бездротові мережі та мережі відеоспостереження.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Ширина | 160 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 828 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00