Укр
Рус

Код товару: AR_3014799
некерований, настільний, Портів - 10, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 20 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40˚ до 70˚ C, Ш - 209 мм, Г - 126 мм, В - 26 мм, 8xPoE+, 9x10/100/1000TX, 1хSFP
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 4000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 9x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Gigabit Ethernet, SFP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, оптичний кабель, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 209 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 625 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00