Укр
Рус










Код товару: AR_3005646
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1900RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 28.8 дБ
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 28.8 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58.8 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
972 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00