Укр
Рус







Код товару: AR_3005619
Завдяки передовим аеродинамічним конструктивним рішенням, таким як канали прискорення потоку та рамка Noctua AAO, NF-A6x25 є оптимізованим тихим вентилятором вищої якості розміром 60x25 мм. ШИМ-версія оснащена розробленою компанією Noctua мікросхемою NE-FD1 для повністю автоматичного керування швидкістю через 4-контактні роз'єми вентилятора та поставляється з адаптером Low-Noise-Adaptor для зниження максимальної швидкості при ШІМ-управлінні з 3000 до 2100 об/хв. Чудова плавність ходу, підшипник SSO2 та надійна преміум-якість Noctua роблять його елітним вибором для найвищих вимог.
Зменшений розмір маточини двигунаЗавдяки обтічній, компактній конструкції двигуна, маточина двигуна NF-A6x25 менше, ніж у звичайних 6-см вентиляторів. Це дозволяє збільшити площу поверхні лопатей і тим самим сприяє чудовим характеристикам повітряного потоку та тиску NF-A6x25.
Канали прискорення потокуКрильчатка NF-A6x25 оснащена каналами прискорення потоку з боку всмоктування. Прискорюючи повітряний потік на найважливіших зовнішніх ділянках лопатей, цей захід зменшує поділ потоку з боку всмоктування, що призводить до підвищення ефективності та зниження вихрового шуму.
Рамка AAOРамки Noctua AAO (Advanced Acoustic Optimisation) оснащені вбудованими антивібраційними накладками, а також фірмовою конструкцією Noctua Stepped Inlet Design та мікроструктурами внутрішньої поверхні, які покращують продуктивність/шумову ефективність вентилятора.
Ступінчаста конструкція вхідного отворуСтупінчаста конструкція вхідного отвору Noctua додає турбулентність потік, щоб полегшити перехід від ламінарного потоку до турбулентного, що знижує тональний шум на вході, покращує кріплення потоку і збільшує потужність всмоктування, особливо в умовах обмеженого простору.
Мікроструктури внутрішньої поверхніЗавдяки тому, що кінчики лопатей вентилятора проходять через прикордонний шар, створений мікроструктурами внутрішньої поверхні, відрив потоку від всмоктувальної сторони лопатей значно пригнічується, що призводить до зниження шуму при проходженні лопатей та покращення ефективності повітряного потоку та тиску.
Вбудовані антивібраційні накладкиВбудовані антивібраційні прокладки з надм'якого силікону мінімізують передачу найдрібніших вібрацій, зберігаючи при цьому повну сумісність з усіма стандартними системами кріплення та затискачами вентиляторів, що використовуються на радіаторах.
Підшипник SSO2NF-A6x25 оснащений ще більш оптимізованим другим поколінням відомого, перевіреного підшипника SSO від Noctua. У SSO2 задній магніт розташований ближче до осі, що забезпечує ще кращу стабілізацію, точність та довговічність.
Спеціально розроблена мікросхема ШІМ із SCDПідтримуючи повністю автоматичне керування швидкістю ШІМ, NF-A6x25 PWM використовує розроблену компанією Noctua мікросхему ШІМ NE-FD1, в яку інтегровано технологію Smooth Commutation Drive (SCD). Забезпечуючи більш плавні імпульси моменту, що крутить, SCD пригнічує шуми перемикання ШІМ і, таким чином, робить вентилятор тихішим на низьких швидкостях.
Зупинка при 0% ШІМКоли материнська плата чи контролер вентилятора із ШІМ встановлюють робочий цикл ШІМ на 0%, вентилятор зупиняється. Це робить його ідеальним для створення систем з напівпасивним охолодженням, які автоматично відключають вентилятори і таким чином працюють абсолютно безшумно на холостому ходу, якщо дозволяють температурні умови.
Адаптер з низьким рівнем шумуNF-A6x25 PWM поставляється з (L.N.A.), який знижує максимальну швидкість обертання вентилятора з 3000 до 2100 об/хв. L.N.A. можна використовувати або для роботи вентилятора на фіксованій швидкості 2100 об/хв, або для обмеження максимальної швидкості при використанні автоматичного керування ШІМ.
Широкі можливості прокладання кабелівКороткий основний кабель вентилятора довжиною 20 см мінімізує нагромадження кабелів у типових додатках, а 30-сантиметровий подовжувач, що входить в комплект поставки, дозволяє збільшити радіус дії при необхідності. Обидва кабелі повністю ізольовані, а 4-контактний Y-кабель дозволяє підключити другий вентилятор NF-A6x25 PWM до того ж колектору вентилятора PWM для автоматичного керування.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Тип підшипника | SSO2 Bearing |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Рівень шуму | 19.3 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 17.18 CFM |
| Розмір | 60 х 60 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 год |
| Споживана потужність | 0.96 Вт |
| Споживаний струм | 0.08 А |
| Тиск | 2.18 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 6 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
984 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00