Укр
Рус



Код товару: AR_3005778
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 1000+/-10%RPM |
| Повітряний потік | 22 CFM |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тиск | 1.43 мм H2O |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
218 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00