Укр
Рус







Код товару: AR_3005561
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2066, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2200 об/хв, Тип підшипників - підшипник кочення, рівень шуму - 35.1 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB, 7 теплових труб
| Сокет | AM4, 1155, 1150, 2066, 2011, 1366, 1156, 1200, 1700, 1151, AM5 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | підшипник кочення |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 159 |
| Вага | 1300 г |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 86.2 CFM |
| Рівень шуму | 35.1 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 159 х 148 х 134 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 4.88 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 803 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00