Укр
Рус









Код товару: AR_3005563
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2066, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Максимальна частота обертів - 2200 об/хв, Тип підшипників - кульковий, рівень шуму - 35.2 dB, Підсвічування - ARGB, 7 теплових труб
| Сокет | AM4, 1155, 1150, 2066, 1152, 2011, 1366, 1156, 1200, 1700, 1151, AM5 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Тип підшипників | кульковий |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 159 |
| Вага | 1238 г |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | білий |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 86.2 CFM |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Розмір (загальний) | 159 х 148 х 134 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.3 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.6 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 528 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00