Укр
Рус










Код товару: AR_3005568
| Сокет | 1155, 1150, 2066, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1860 г |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 86.7 CFM |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 165 x 161 x 150 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 686 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00