Укр
Рус

Код товару: AR_3004423
Килимок A4Tech Bloody B-087S є ігровим аксесуаром, сукупність споживчих якостей якого задовольнить найвибагливіших любителів ігор.
Килимок має до дрібниць опрацьований зовнішній вигляд, особливістю якого є стильний малюнок, який неможливо сплутати ні з чим.
Габарити килимка дозволять унеможливити відривання руки з мишею від поверхні столу.
Килимок A4Tech Bloody B-087S має високотехнологічне тканинне покриття, яке має не тільки «ігрові» властивості, але й дуже довговічне.
Значному терміну служби аксесуара сприяє наявність оверлочної строчки, за допомогою якої оброблені краї килимка.
Основа килимка виготовлена з гуми, фізичні властивості якої реалізуються сповна, адже гума не схильна до ковзання.
Упаковка килимка формою нагадує тубус, має презентабельний вигляд.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | control |
| Особливості | ігрові |
| Колір | червоний, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | нековзка основа, заокруглені краї |
| Розміри | 770 х 300 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
604 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00