Укр
Рус

Код товару: AR_3004419
Килимок тканинний "Карта світу" 300 * 700 мм - миша ковзає як по маслу! Забезпечить максимальний рівень комфорту у грі чи роботі. Так що якщо ти кіберспортсмен-початківець або впевнений у собі гравець, настав час сказати даному килимку "велкам ту зе клаб"!
особливості:
• стильний принт
• неслизька основа, гарне зчеплення зі столом
• бічна прошивка
Характеристики:
• розмір килимка – 300*700 мм
• товщина – 3 мм
• матеріал верху – тканина
• основа - спінена гума
• підходить для всіх мишок
• упаковка – пакет
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | тканина |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | нековзна основа, легко очищається і не потребує складного догляду |
| Розміри | 700 х 300 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
297 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00