Укр
Рус

Код товару: AR_3017261
Нова колекція філаментних ламп LED EUROLAMP виконана у класичній формі.
MLP-LED-A60-08274(Amber)new має такі переваги:
| Тип лампи | філаментні |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 8 Вт |
| Світловий потік | 800 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 112 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 60 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
| Колір колби | прозорий |
| Кут розсіювання | 200° |
| Термін служби | 35 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00