Укр
Рус

Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H147 — це потужний та функціональний пристрій з яскравістю 700 люмен та кольоровою температурою 5000K. Оснащений світлодіодом CREE XPG3 5W, ліхтарик забезпечує яскраве та рівномірне освітлення на відстані до 185 метрів.
Основні особливості ліхтарика VIDEX VLF-H147:
Ліхтарик має регульований фокус, що дозволяє змінювати ширину світлового потоку. Він оснащений кількома режимами роботи, включаючи турбо-режим, максимальний, середній та низький рівні яскравості, а також режими червоного світла.
Корпус ліхтарика має ступінь захисту IP55, що забезпечує захист від пилу та бризок води.
Ключові переваги:
Режими роботи:
| Тип | налобний |
| Джерело світла | CREE XPG3 5W + COB 3W |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Дальність світлового потоку | 185 м |
| Яскравість | 700 люмен |
| Захист | ударостійкий, пиловідштовхувальні, протитуманний |
| Спосіб заряджання | USB Type-C |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 135 г |
| Витримує падіння з висоти до | 1 м |
| Довжина | 80 мм |
| Елементи живлення | Li-Po |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 1 |
| Кількість режимів яскравості | 9 |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпуса | поліамід |
| Особливості | індикатор низького заряду, фокусування, кріплення на голову |
| Режими | чергове миготіння, максимальний, середній, мінімальний, червоний мінімальний, COB, COB+High, турбо |
| Ширина | 49 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 175 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00