Укр
Рус

Код товару: AR_3015014
Насамперед це 4G/LTE-роутер, у який можна вставити SIM-карту будь-якого оператора мобільного зв'язку, щоб під'єднатися до мобільного інтернету на швидкості до 300 Мбіт/с у заміському будинку або на віддаленому складі, в орендованій квартирі чи офісному центрі, на дачі або у торговій точці. Для роботи на великій відстані від базових станцій передбачена легка установка опціональної вуличної MIMO-антени. Мобільний інтернет може бути як основним і єдиним каналом, так і резервним для виділеної лінії Ethernet, а з налаштуванням пріоритетів справиться будь-хто. У всьому іншому - це гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi 6 класу AX1800 для тих, кому важлива висока швидкість маршрутизації, локальної мережі та VPN-з'єднань, USB-опцій, програми та взагалі весь функціонал KeeneticOS.
Особливості:
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (до 1800 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 1800 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | знімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, роз'єм для SIM-карти, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB 3.0, Nano SIM |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Тайвань |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс, Telnet, SSH, CLI |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q, IEEE 802.11ax |
| Вага | 485 г |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 154 мм |
| Захист інформації | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPA3-PSK, WPA3-ENT, Multi-SSID, OWE, MU-MIMO |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 MB |
| Особливості | DHCP, NAT, OFDMA, підтримка PoE, Прием и отправка SMS, USSD, Вбудований принт-сервер, Медіасервер, DHCP - сервер, DDNS, Підтримка VLAN, WMM (Wi-Fi QoS), MU-MIMO, OpenVPN сервер, Airtime Fairness, IPv4/IPv6 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv6, FTP, IPoE, OpenVPN, IPsec, HTTP, HTTPS, SSTP |
| Процесор | MT7621A |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, SPI, NAT, DDNS |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 214 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 577 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00