Укр
Рус

Код товару: AR_3014951
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) - це двохдіапазонний Wi-Fi роутер з гігабітними мережевими портами і SFP портом для підключення оптики. Роутер відрізняється високою пропускною здатністю по кабелю і по Wi-Fi. Гігабітні мережеві порти дозволяють на повну потужність використовувати можливості високошвидкісного стандарту 802.11ac.
Маршрутизатор ідеально підійде для установки в квартирі або офісі. Частота 5ГГц дозволяє працювати в менш зашумлення радіоефірі з високою швидкістю передачі даних по Wi-Fi.
MikroTik hAP ac оснащений SFP портом, призначеним для підключення оптоволоконного кабелю провайдера через SFP модуль. Роутер підтримує подачу живлення за допомогою стандартного блоку живлення або через 1-й мережевий порт за технологією Passive POE. Через 5-й мережевий порт можна подати живлення 24В 0,5А за технологією Passive POE на інший пристрій, наприклад, живити вуличну Wi-Fi точку.
На корпусі маршрутизатора Wi-Fi Mikrotik hAP ac є повнорозмірний порт USB 2.0. Він призначений для підключення зовнішніх накопичувачів або 3G / 4G модемів. Перед використанням модему, переконайтеся, що ваша модель входить в перелік сумісних 3G USB модемів. Операційна система RouterOS Level4, яка управляє маршрутизатором, дозволяє настроїти обмеження швидкості інтернету, закрити доступ до певних сайтів або соціальним мережам, обмежити закачування торрентів, налаштувати VPN підключення, організувати HotSpot, налаштувати роутер на одночасну роботу з двома інтернет провайдерами та багато іншого. Якщо вам потрібен високошвидкісний двохдіапазонний Wi-Fi роутер, рекомендуємо купити маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT).
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 433 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.11ac |
| Вага | 129 г |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 137 мм |
| Кількість антен | 2 |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | підтримка PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, DDNS, L2TP |
| Процесор | QCA9558 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 114 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 461 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00