Укр
Рус

Код товару: AR_3014954
Маршрутизатор Mikrotik hEX (RB750Gr3) - маршрутизатор в пластмасовому корпусі для домашнього використання. Має 5 гігабітних мережевих портів.Прийшов на зміну популярної моделі RB750G. Має більш потужний процесор Mediatek MT7621A 880 МГц, 2 ядра і 4 потоку.
Гігабітним портом маршрутизатор можна підключити до мережі провайдера, через що 4 порти, які
залишилися будуть мати доступ до інтернету пристрої внутрішньої мережі, а так само зможуть обмінюватися між собою даними на високих швидкостях. За допомогою гнучких можливостей операційної системи Mikrotik Router OS можна налаштувати пріоритет, фільтрацію і обмеження трафіку.
Наприклад при підключенні до провайдера по PPPoE він дає швидкість 20мбіт/с для доступу в інтернет і 100 мбіт/с для доступу до локальних ресурсів, в мережі використовується комп'ютер для роботи і комп'ютер для розваг. За допомогою Mikrotik hEX можна налаштувати пріоритети так, що робочий комп'ютер завжди буде мати доступ в інтернет на швидкості 20мбіт/с, а комп'ютер для розваг тільки тоді, коли канал повністю не зайнятий, проте він завжди буде мати доступ до локальних ресурсів провайдера на швидкості 100мбіт/с.
Маршрутизатор може бути використаний для обмеження доступу в інтернет для дітей, коли батьків немає вдома. Обмеження може бути по часу в певні години, наприклад з 12 до 18, або з ручним керуванням.
Основні призначення маршрутизатора:
- Доступ в інтернет для домашньої мережі.
- Доступ в інтернет для мереж малого розміру.
- Створення серверів доступу по VPN для підключення до мережі через інтернет.
- Об'єднання віддалених офісів в єдину мережу.
- Пріоритезація і фільтрація трафіку.
- Створення хотспота.
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB, MicroSD |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.3af PoE |
| Вага | 129 г |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | підтримка PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, DDNS, L2TP |
| Процесор | MT7621A |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 113 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 059 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00