Укр
Рус

Код товару: AR_3014960
Маршрутизатор Mikrotik RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN - це двох діапазонний чотирьох ядерний Wi-Fi маршрутизатор, який в каналі 5 ГГц може передавати дані на швидкості до 1733 Мбіт / с. Щоб підтримувати застарілі пристрої роутер забезпечений двоканальним інтерфейсом на 2,4 ГГц. Роутер забезпечений великими зовнішніми антенами, щоб роздавати сигнал на всі 360 градусів. Модель цього роутера має 10 Ethernet-портів 1 Гбіт і один порт SFP + для забезпечення додаткових 10 Гбіт / с за допомогою підключення через модуль SFP +. Для довідки модуль SFP + в комплектацію не входить.
Виробник забезпечив RouterBoard RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN новим функціоналом, 4-ма ядрами на частоті 1400 МГц, інтегрованим апаратним прискоренням, двох діапазонним Wi-Fi 2.4 і 5 ГГц (підтримка 4x4 MIMO) і гігабітними портами в кількості 10 штук з можливістю переналаштувати в 10 Гбіт за допомогою SFP + модулів через порт.
Маршрутизатор Mikrotik RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN ідеальний для великих і середніх підприємств, а також будинків і офісів. Роутер зможе функціонувати зі швидкостями до 2,5 Гбіт / с за рахунок вбудованого прискорювача. Тунель AES-256-CBC + SHA256 є надійним і його пропускна здатність дорівнює 2 Гбіт / с. До того ж їм може оброблятися передача інформації до 9,7 Гбіт в режимі перемикання.
Ідеальне поєднання з модулем MiniGBIC 10 Гбіт / с для вирішення питання з портами SFP +. Підтримка стандарту 802.11ac в парі з технологією 4x4 MIMO дозволяє отримати швидкість в 1733 Мбіт / с. Впроваджено підтримка діапазону 2.4 ГГц на швидкостях до 300 Мбіт / с. Зовнішні антени в кількості 4 штук по 3 дБі для 5 ГГц, дві з яких двох діапазонні для підтримки 2.4 ГГц. Вихідна потужність досягає 33 дБм.
Маршрутизатор Mikrotik RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN - це продуктивний двохдіапазонний Wi-Fi роутер на 10 гігабітнихсетевих портів і 1 SFP + порт для підключення оптики. Роутер підтримує апаратне шифрування IPsec. Усередині пристрою встановлений потужний чотирьохядерний процесор з частотою 1.4 ГГц (такий же як в моделі RB1100AHx4). Маршрутизатор підійде для використання в мережах з кількістю абонентів до 200 чоловік, а також для побудови швидкісних VPN каналів.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 1.73 Гбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 1733 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | SFP+ |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 10 |
| Додаткові порти | 1хRJ45 (console port) |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3ac, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP, L2TP, IPSec, NAT |
| Процесор | AL21400 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 228 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 804 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00