Укр
Рус

Код товару: AR_3015045
MikroTik wAP ac LTE kit (2024) (wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU) - оновлена класична дводіапазонна точка доступу wAP ac LTE kit - цього разу з абсолютно новим LTE модемом, який знижує ціну та підвищує продуктивність!
Мініатюрна дводіапазонна захищена від атмосферних впливів точка доступу wAP ac LTE kit встановлюється на вулиці, в саду, на ганку або в будь-якому іншому складному середовищі, де вам потрібне надійне безпровідне з'єднання за обмеженого бюджету. Два гігабітних порти дають змогу використовувати швидкий вбудований LTE модем як резервне мобільне під'єднання до Інтернету, якщо у вас уже є дротовий інтернет-провайдер.
У новій версії представлено новий LTE модем, який пропонує поліпшені можливості під'єднання, додано популярний діапазон B28 і серйозне зниження цін!
Захищений від атмосферних впливів комплект wAP ac LTE для додаткової безпеки можна прикріпити до будь-якої зовнішньої стіни зсередини корпусу. Нижню частину також можна закріпити спеціальним антивандальним гвинтом, відкрити який може тільки власник.
У задній частині корпусу передбачено отвір для прокладання Ethernet кабелю безпосередньо за пристроєм і через стіну. Таким чином, wAP привертає менше уваги і вписується в будь-яке середовище.
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Додаткові порти | MiniPCIe |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | RouterOS v7 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE+, IEEE 802.11ac |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МB |
| Особливості | підтримка PoE, Кнопка RESET |
| Процесор | IPQ-4018 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 531 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00