Укр
Рус

Код товару: AR_3015042
Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор Netis N3D АС1200 забезпечує одночасне підключення на двох частотах при швидкості бездротової передачі даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Це робить його ідеальним для великих будинків з кількома пристроями. Підтримується протокол IPv6 та функція Netis Easy Mesh для забезпечення безшовного WiFi вдома, в квартирі та офісі.
Особливості
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 1167 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Захист інформації | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, L2TP |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ), DDNS |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 108 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 000 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00