Укр
Рус

Код товару: AR_3015056
Бездротовий дводіапазонний гігабітний роутер netis NC63 з технологією Wi-Fi 5 покоління AC1200. Роутер забезпечує одночасне під'єднання на двох частотах за швидкості бездротового передавання даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Завдяки наявності двох діапазонів Wi-Fi пристрій ідеально підходить для багатоквартирних будинків, а три гігабітних LAN порти дадуть змогу під'єднати потрібні Вам пристрої зі швидкістю до 1Гбіт/с. Роутер netis NC63 підтримує TR-069, сучасний IPv6 протокол, Easy Mesh безшовні мережі та IPTV. У пристрої реалізована функція оновлення прошивки онлайн для підтримки актуальної версії вбудованого програмного забезпечення пристрою. Цей роутер підходить для тарифів інтернет-провайдера понад 100 Мбіт/с.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 1167 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | BeeWiFi |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac |
| Вага | 300 г |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 134 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | Підтримка MU-MIMO, Підтримка Beamforming |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, DDNS, IPv6, FTP, l2TP, IPsec |
| Процесор | RTL8197FH-VG5 1 ГГц |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, захист від DDoS-атак, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 228 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 482 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00