Укр
Рус

Код товару: AR_3015038
Маршрутизатор Wi-Fi Netis WF2409Е забезпечує обмін даними зі швидкістю 300 Мбіт / с для ваших комп'ютерів, смартфонів, бездротових камер і інших пристроїв з підтримкою Wi-Fi.
Три високоефективні антени з посиленням 5dBi розширюють зону покриття бездротової мережі і дозволяють вам вільно підключатися до інтернету в будь-якій точці будинку, створюючи ідеальні умови для швидкого завантаження файлів, сеансів інтернет-телефонії та перегляду потокового відео з високою роздільною здатністю.
Особливості маршрутизатора: чудова швидкість бездротової передачі даних (до 300 Мбіт / с), що дозволяє прискорити завантаження файлів, підвищити якість інтернет-дзвінків і потокового відео високої роздільної здатності; потужні антени з коефіцієнтом посилення 5 дБі і підтримкою технології MIMO, що забезпечують максимальну зону покриття і стабільність сигналу; два режими роботи: маршрутизатор і міст (тільки точка доступу); різні види WAN-підключення в режимі точки доступу / маршрутизатора: DHCP, статичний IP, PPPoE, L2TP, PPTP, подвійне з'єднання, WISP; різні режими роботи: точка доступу, повторювач, точка доступу + WDS, WDS, клієнт; режим Multi-SSID з підтримкою до 3 додаткових окремих мереж для гостей і друзів; прості налаштування безпеки за допомогою кнопки WPS; інтелектуальний контроль пропускної здатності каналу, що дозволяє оптимально використовувати мережу на кожному комп'ютері; управління доступом в Інтернет: фільтрація IP- і MAC-адрес, тимчасова фільтрація доменів; швидкий запуск, вбудована веб-сторінка налаштування на декількох.
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security), IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]), IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3af PoE |
| Вага | 273 г |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Захист інформації | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, AES, TKIP, WPS |
| Кількість антен | 3 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IPSec, FTP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 155 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
651 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00