Укр
Рус

Код товару: AR_3014914
10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 4, VPN - так
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс, Ruijie Cloud |
| Вага | 406 г |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 108.5 мм |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | firewall, 2 х WAN-порта |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, SNMP, NAT+ |
| Процесор | 0.88 GHz dual-core processor |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 206.5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 601 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00