Укр
Рус

Код товару: AR_3015054
Tenda 4G03 - стаціонарний 4G WiFi маршрутизатор LTE Cat.4, Який в Україні може працювати як з кабельними провайдерами інтернет, так і з SIM-картами операторів Київстар, Vodafone і lifecell. Максимальна швидкість завантаження даних в мережах LTE - до 150 Мбіт / с. Вбудований WiFi стандарту 802.11 b / g / n, частота 2,4 ГГц, максимальна швидкість обміну даними - 300 Мбіт / с. 1 комбінований WAN / LAN порт (100 Мбіт / сек), 1 LAN порт (100 Мбіт / сек), 2 порти SMA для підключення антени
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet, роз'єм для SIM-карти |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 252 г |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Кнопки: WPS, RESET, POWER |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 185 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 536 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00