Укр
Рус

Код товару: AR_3015029
n, ac, a, g, b, ax (2.4 ГГц, до 1.3 Гбіт/c), 1201 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, незнімні, Антен - 5, WPA2-PSK, WPS, WPA3-SAE, WPA3-SAE/WPA2-PSK, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 3, демілітаризована зона (DMZ), Beamforming, VPN - так, 1 шт
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax (2.4 ГГц, до 1.3 Гбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Захист інформації | WPA2-PSK, WPS, WPA3-SAE/WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка IPTV, MU-MIMO, Батьківський контроль, OFDMA, Кнопка WPS, Кнопка RESET, Підтримка Beamforming, Клонування MAC, Гостьова мережа, Port Forwarding |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP, DHCP, L2TP, IPv4, IPv6, IPSec, PPPoE, PPTP |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ), Beamforming |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 244 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 897 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00