Укр
Рус

Код товару: AR_3014975
TP-Link Archer C80 - бездротовий двохдіапазонний гігабітний MU-MIMO маршрутизатор стандарту 802.11ac. Забезпечує високу швидкість передачі даних - 1300 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц і 600 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц.
Завдяки технології MU-MIMO підтримує підключення з 3 пристроями одночасно, без втрати продуктивності, а технологія Beamforming забезпечує високопродуктивне підключення до Wi-Fi, завдяки формуванню променя в сторону користувача.
Підтримує персоналізоване управління - батьківський контроль, гостьову мережу і контроль доступу, індивідуальні інструменти для управління мережею.
Функція Smart Connect направляє клієнтів в менш перевантажену смугу, а Airtime Fairness оптимізує використання часу.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 1.3 Гбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 1300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Захист інформації | WPA, WEP |
| Кількість антен | 4 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, L2TP, IPv4, IPv6, NAT |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 210 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00