Укр
Рус

Код товару: AR_3015059
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 750 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | знімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | Nano SIM |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | TP-Link Tether |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Вага | 250 г |
| Висота | 34 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, З віддаленим керуванням, Підтримка WPS |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Функції міжмережевого екрану | захист від DDoS-атак, SPI Firewall, фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 174 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 913 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00