Укр
Рус

Код товару: AR_3014920
Повсюдне підключення починається з Wi-Fi 6
ER706W – це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор корпоративного класу. Він ідеально підходить для віддаленого адміністрування, що вимагає високої продуктивності, оскільки пропонує революційне поєднання новітніх технологій WiFi 6, включаючи HE160, OFDMA, 1024 QAM та інші. Швидкості до 2402 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і до 574 Мбіт/с в діапазоні 2.4 ГГц дозволяють ER706W забезпечити загальну швидкість передачі до 3 Гбіт/с. Мережа, в якій буферизація практично відсутня, знаходиться у вас під рукою.
До 5 портів WAN, 1 порт USB 3.0 для мобільного широкосмугового зв'язку
Підтримка до 5 WAN-портів SFP і RJ45 дозволяє маршрутизатору задовольнити різноманітні вимоги до доступу до Інтернету. Функція балансування декількох WAN-з'єднань розподіляє потоки даних на основі співвідношення пропускної здатності кожного WAN-порту, що дозволяє масштабувати використання декількох широкосмугових підключень.
Підключіть модем 4G/3G до порту USB 3.0 для створення резервного каналу WAN LTE.
Професійні компоненти створюють майбутнє Wi-Fi
Три зовнішні знімні антени забезпечують ER706W відмінне бездротове покриття, стабільний рівень сигналу і високу чутливість прийому даних. Користувачі можуть регулювати кут нахилу антен, щоб адаптувати пристрій до різних умов роботи в мережі.
Маршрутизатор ER706W виконаний в металевому корпусі для поліпшення провідності і розсіювання тепла, що забезпечує стабільну роботу пристрою.
Самоорганізована мережа з точками доступу Omada
Маршрутизатор ER706W здатний створювати бездротове з'єднання з точками доступу Omada, що підтримують технологію Mesh, що ідеально підходить для великих мереж. Інтелектуальна оптимізація вибирає найкращий шлях між ER706W і точками доступу EAP, а функція самовідновлення гарантує, що вони залишаться в мережі, навіть якщо одна з точок доступу вийде з ладу.
Безпечний VPN
Маршрутизатор ER706W забезпечує передачу VPN-трафіку і підтримку декількох VPN-протоколів, таких як IPSec/SSL/WireGuard/PPTP/L2TP VPN, надаючи користувачам універсальні можливості. Автоматична настройка IPSec VPN в один клік спрощує конфігурацію VPN, а також управління мережею і розгортання. Маршрутизатор також має вбудований апаратний движок для підвищення продуктивності VPN.
Omada SDN - розумне хмарне рішення для корпоративних мереж
Шлях до майбутнього бездротових мереж починається з рішення Omada Software Defined Networking (SDN). Будучи мережевим шлюзом, який легко інтегрований в платформу Omada SDN, ER706W забезпечує віддалене і централізоване управління в будь-якому місці в будь-який час.
Просте керування через додаток Omada
Використовуючи додаток Omada, маршрутизатор ER706W можна налаштувати в автономному режимі, а також як контролер. Управління в автономному режимі забезпечує найбільшу зручність, оскільки не потрібно налаштовувати додаткові контролери.
Дотримуйтесь інструкцій у додатку, і ви налаштуєте пристрій за лічені хвилини. Відстежуйте стан мережі, керуйте клієнтами – і все це зі свого смартфона або планшета.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | знімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 131 мм |
| Захист інформації | WPA/WPA2/WPA3 Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | настройка гостьового доступу, Підтримка IPTV, MU-MIMO, підтримує автоматичне визначення WAN/LAN, OFDMA, 2 х WAN-порта, Кнопка RESET, 1024-QAM high data rate, Клонування MAC, WireGuard |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, UPnP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv6, OpenVPN |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація IP-адрес, демілітаризована зона (DMZ), фільтрація web-вмісту, Захист від flood-атак TCP/UDP/ICMP, блокувати сканування TCP (Stealth FIN/Xmas/Null), блокувати Ping з WAN, фільтрація вмісту URL |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 226 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 993 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00