Укр
Рус

Код товару: AR_3016715
Особливістю машинки для стрижки Magio MG-591 є легка стрижка одним рухом, адже висока швидкість і добре продумана ергономічна форма гарантують легку роботу без навантаження на кисть руки. Машинка для стрижки волосся MG-591 дозволяє скорегувати стрижку в будь-який час, здатна за короткий час створити стильну і креативну зачіску, а також ідеально підійде для створення рівних чітких контурів.
У комплектацію входить 4 насадки, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 12 мм, гребінець, ножиці і масло. Завдяки легкості і тихому мотору машинка працює якісно і дуже зручна у використанні, їй можна стригти як дорослих, так і дітей. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям дозволяють машинці відмінно справлятися із завданням
MAGIO - це український бренд побутової техніки, не так давно з'явився на ринку країни. Заснований порівняно молодою компанією, яка базується в Києві. За короткий період часу вона стала користуватися великим попитом серед покупців. Завдяки економії на рекламі виробникам вдалося створити якісну побутову техніку, здатну конкурувати з більш дорогими брендами.
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 3 - 12 мм |
| Тип мотора | вібраційний |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 360 г |
| Вага в упаковці | 500 г |
| Габарити | 18 х 4.5 см |
| Габарити в упаковці | 23 х 14 х 6 см |
| Додатково | низький рівень шуму, леза з титановим покриттям, ергономічне руків'я |
| Кількість насадок | 4 |
| Комплектація | щіточка для чищення, ножиці, гребінець, олива для змащення лез, насадки (4 шт.) |
| Тип управління | повзункове |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
686 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00