Укр
Рус

Код товару: AR_3016702
Живлення - акумулятор, від мережі, 0.5-30 мм, Тип встановлення довжини - телескопічні насадки, час автономної роботи - до 120 хвилин, клькість насадок - 3, матеріал лез - титанове покриття, додатково - стриження вологого волосся, самозаточувальні ножі, Вологостійкі знімні леза, 16,5 х 4 см
| Живлення | акумулятор, від мережі |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Довжина стрижки | 0.5-30 мм |
| Функції | швидка зарядка, індикатор заряда, самозагострювані ножі |
| Час автономної роботи | до 120 хвилин |
| Тип мотора | роторний |
| Колір | темно-синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 310 г |
| Вага в упаковці | 690 г |
| Габарити | 16,5 х 4 см |
| Габарити в упаковці | 22 х 18 х 7.2 см |
| Додатково | стриження вологого волосся, самозаточувальні ножі, Вологостійкі знімні леза |
| Кількість насадок | 3 |
| Комплектація | інструкція, машинка для стриження, чохол, гарантійний талон, зарядний пристрій, насадки, щітка для бороди |
| Матеріал лез | титанове покриття |
| Тип управління | повзункове |
| Час зарядки | швидка зарядка 90 хв |
| Ширина ножа | 42 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 575 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00