Укр
Рус





Код товару: AR_3004809
ASUS PRIME B760M-PLUS — материнська плата формфактора Micro ATX, оснащена сокетом 1700. Вона підтримує швидкісну пам'ять та має широкий набір інтерфейсів. Модель дозволяє встановлювати до 192 ГБ оперативної пам'яті типу DDR5, використовуючи 4 слоти для планок.
Особливості:
Завдяки надійній системі живлення, комплексним рішенням для охолодження та інтелектуальним параметрам налаштування, PRIME B760M-PLUS надає користувачам і розробникам персональних комп’ютерів низку оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення.
ASUS Intelligent Control робить ваш ПК розумним. Разом із комплексним налаштуванням і динамічною оптимізацією важливих аспектів системи, він пропонує інтелектуально спрощені параметри для новачків у збірці ПК, а також більш комплексні функції для досвідчених користувачів.
Материнська плата оснащена декількома вбудованими радіаторами та набором гібридних роз’ємів для вентиляторів для підтримки оптимальної температури системи навіть під інтенсивних робочих навантажень. ASUS PRIME B760M-PLUS забезпечує всі основи для підвищення щоденної продуктивності.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | 1700, 1700 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel B760 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7000 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 2 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x LPT header, 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 2 x 4-pin Chassis Fan header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x AURA RGB header, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 1 x SPI TPM header (14-1pin) |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 3 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | підтримка процесорів Intel Core, Pentium Gold і Celeron 14-го, 13-го і 12-го поколінь |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x1 |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 5000 MHz, 5400 MHz, 5600 MHz |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 416 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00