Укр
Рус











Код товару: AR_3006878
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.57", 2372x1080, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 8 + 2 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, блакитний
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.57" |
| Роздільна здатність екрану | 2372x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | блакитний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Вага | 180 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | документація, чохол, Скріпка для виймання СІМ-карти, кабель, телефон |
| Матеріал екрану | AGC DT-Star3 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP69 certified, Fast charging 45W |
| Розміри (мм) | 158.1 х 75 х 7.7 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
16 366 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00