Укр
Рус

Код товару: AR_3014716
Контроллер хаб Aqara HM1S-G02 — це центр управління розумним будинком, який підключає пристрої Zigbee до мереж Wi-Fi. У той же час він може керувати розумними сценами, а також може зручно керувати розумними пристроями, такими як, вимикач, лампочка, штора тощо.
Підтримка Zigbee 3.0, до 128 пристроїв*: підтримує всі новітні пристрої Aqara на основі найшвидшої, найстабільнішої та енергоефективної технології.
Вбудований динамік: потужний 2-ватний динамік можна використовувати як будильник або дверний дзвінок, а також за допомогою налаштованої автоматизації.
Датчик RGB-світла та освітлення: M1S Gen 2 є не лише центром розумного дому Zigbee 3.0, але й вбудованим RGB-світлом, що складається з 18 потужних світлодіодів і розсіювача. Його можна використовувати як будильник, акцент або нічник і має налаштовану яскравість і колір. Крім того, порівняно з нашими попередніми концентраторами, він має повністю функціональний датчик освітлення, який можна використовувати в автоматизації через додаток Aqara Home.
Повна сумісність: використовуйте свій улюблений голосовий помічник або розумну домашню екосистему разом із програмою автоматизації Aqara Home.
Покращене підключення Wi-Fi: M1S Gen 2 має потужнішу антену Wi-Fi 2x2 MIMO та підтримку стандарту WPA3, що робить з’єднання швидшим, безпечнішим і надійнішим.
Зосередьтеся на безпеці: крім системи оповіщення Aqara, M1S Gen 2 підтримує всі 4 режими сигналізації HomeKit.
Високоякісні компоненти та дизайн: високоякісні компоненти та дизайн не лише витончено доповнюють будь-який інтер’єр кімнати, але й роблять M1S Gen 2 більш надійним завдяки забезпеченню постійного повітряного потоку через його велику перфоровану основу.
Настроювані мелодії: M1S Gen 2 тепер підтримує визначені користувачем мелодії MP3, які можна завантажувати для голосових повідомлень і використовувати в автоматизації. Наприклад, хаб скаже «На добраніч», коли спрацьовує відповідна сцена.
| Бездротовий протокол | Wi-Fi, ZigBee 3.0 |
| Управління | Android, iOS |
| Країна виробник | Китай |
| Вологість | до 95% |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Живлення | 100-240В, 50Гц / 60Гц |
| Матеріал | пластик |
| Робоча температура | -10 ℃ - 40 ℃ |
| Розмір | 80 х 80 х 42 мм |
| Сумісність ОС | Android, IOS |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00