Укр
Рус

Код товару: AR_3017502
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 94 шт
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 94 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, біти, шестигранні/зіркоподібні ключі, тримач для біт, тріскачка, подовжувач, вороток, кардан шарнірний |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид | окремі |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2" |
| Довжина торцевих головок | стандартна, подовжена |
| Кількість біт в наборі | 15 шт |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 36 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 66 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4", 1/2" |
| Розміри воротків | 1/4 ": з плаваючою голівкою 115 мм, 1/2": кардан, 1/4": кардан |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри ключів | 1.5 мм, 2.5 мм, 2 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 100мм, 1/2": 125мм, 1/2": 250мм, 1/4": 50мм |
| Розміри торцевих головок | 1/2" x 27, PH1, 1/4" x 5.5, PH2, 1/2" x 30, H3, 1/2" x 32, H4, 1/2" x 20, H5, 1/2" x 23, H6, 1/2" x подовжена 14, T8, 1/2" x подовжена 15, SL6.5, 1/2" x подовжена 17, 1/4" x 4, 1/2" x подовжена 19, 1/4" x 5, 1/2" x подовжена 22, 1/4" x 6, 1/4" x 7, 1/4" x подовжена 6, 1/4" x 8, 1/4" x подовжена 7, 1/4" x подовжена 8, 1/4" x 9, 1/4" x подовжена 9, 1/4" x 10, 1/4" x подовжена 10, 1/4" x 11, 1/4" x подовжена 11, 1/4" x 12, 1/4" x подовжена 12, 1/4" x 13, 1/4" x подовжена 13, 1/4" x 14, 1/2" x 10, 1/2" x 11, 1/2" x 12, свічкова 16, 1/2" x 13, свічкова 21, 1/2" x 14, T10, 1/2" x 15, T15, 1/2" x 16, T20, T25, 1/2" x 17, T30, 1/2" x 18, 1/2" x 19, SL4, 1/2" x 21, SL5.5, 1/2" x 22, PZ1, 1/2" x 24, PZ2 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, вороток-викрутка, вороток, тримач для біт |
| Форма робочого профілю торцевих головок | вставки Hex, вставки T, дванадцятигранник, вставки SL, вставки PH, вставки PZ |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 862 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00