Відгуки (10)
В мене дві стерелизованих кицьки. Одна забрана з Херсонського пригороду Білозірки висловушка Моня. Друга простушка трьохмасна Тимофія,що принесли рік тому на перетримку,а я залишила собі. Першій 5років, другій рік.Обох люблю безмежно.Крім них,купа тварин годується у дворі(приватний сектор)+2їжачка. Цей вологий корм жеруть пальці в мене обсмоктують.Окрми смаки (кролік та т.п.)люблять більше.Печінку трохи менше. Але під'їдають начисто.Вуличних я годую більш дешевшим кормом.
Навіть не знаю мені радуватись чи засмучуватись від того що я знайшла і замовила цей корм. Моя кішка (доволі дуже перебірлива в їжі) тепер вимагає його. Зазвичай їсть мало, тепер навпаки. При чому їй подобаються всі смаки. Гарний склад, запах як у м'ясної консерви, не такий як у котячих кормів. Однозначно буду замовляти ще.
Чудовий корм, пухнастики із задоволенням його їдять
Мої коти з задоволенням їдять всі смаки. Клас - супер. За таку ціну ніхто не робить такий склад. Рекомендую!
Брала набір мікс смаків для своїх трьох котів,хатніх. Маю ще декілька котів які живуть на дворі то ті їдять все що бачиш. Отже,склад в описі гарний,на вигляд і запах хочеться самому з'їсти,гарні шматочки в підготовці. Але мої балувані коти не дуже хочуть їсти,їсть тільки одна,двоє ні. Раніше їм купувала клуб 4 лапи та карпатський.
Якісний корм, гарний склад, набір асорті, котику дуже сподобалися всі види. Пачки по 100 грам за дуже вигідною ціною. Класно, що в Маудау з'явився власний бренд нямки для котиків.
Маю виправити свою оцінку, з 3 на 5, щоб не відлякувати покупців не зовсім вірною інформацією.. Кіт трошки повередував, та, коли розім'яла виделкою, типа "паштет" (ну, звик він до паштетів), то тепер їсть. Висновок: відносно недорого, смакує коту, будемо брати ще.
Взяли набір асорті, щоб урізноманітнити раціон. Дуже зручно, що кожен пакетик по 100 г — це якраз одна порція, нічого не засихає в холодильнику. Шматочки з лососем кіт з’їв першими, мабуть, вони найсмачніші. Склад за таку ціну пристойний (71% м'ясних та рибних інгредієнтів). Як на мене, це чудовий варіант на кожен день.
Замовляю вдруге. Моєму котику дуже сподобався.
Не знаю, в чому справа, непоганий же склад цього корму, але мій балуваний котик тільки соус старанно злизує, кусочки залишаються. та підсихають на тарілці) Тому даю оцінку по реакції котика на цей корм.

Набір повнораціонного корму для дорослих котів MAU PAW в асортименті 1 кг (10 шт. х 100 г)
В наявності
190 ₴

Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00