Укр
Рус



Код товару: AR_3002828
Характеристики
Накопичувач SSD M.2 +2242 128GB Transcend (TS128GMTS430S)
Ультракомпактний накопичувач M.2 SSD 430S від Transcend, який використовує інтерфейс SATA III 6 Гбіт / с і кеш DDR3 DRAM, добре підходить для задоволення високопродуктивних потреб і строгих обмежень за розміром пристроїв малого форм-фактора. За рахунок використання високоякісних мікросхем флеш-пам'яті і вдосконалених алгоритмів роботи прошивки, накопичувачі Transcend MTS430S забезпечують неперевершену надійність зберігання даних.
Основні технічні особливості
Компактний форм-фактор M.2 SATA (42 мм) для ультрапортативних сістемs
Флеш-пам'ять 3D NAND
Кеш DDR3 DRAM
Інтерфейс SATA III 6 Гбіт / с і технологія кешування SLC забезпечують максимальну швидкість передачі даних
Підтримка технологій RAID і LDPC-кодування (Low-Density Parity Check) гарантують цілісність даних
Повноцінна підтримка режиму сну Device Sleep Mode (DevSleep) дозволяє збільшити тривалість автономної роботи ноутбука за рахунок відключення живлення інтерфейсу SATA під час його простою.
Підтримка команд S.M.A.R.T., TRIM і NCQ
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2242 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 6 г |
| Габарити | 42 x 22 x 3.58 мм |
| Серія | 430S |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 880 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00