Укр
Рус

Код товару: AR_3016371
ТЕРМІЯ - український бренд побутової техніки. Він виробляє функціональну, надійну і стильну техніку, доступну кожному.
ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1,5 / 230 М2 - це одноконфорочна плитка з чавунним диском 1500 Вт. Чавунний диск довго тримає тепло після виключення плити, що допомагає зберегти електроенергію.
Виконана плитка з металу, що робить її більш надійною. А завдяки емальоване покриття вона легко миється. Електрична плитка ЕПЧ 1-1,5 / 230 М2 оснащена механічними перемикачами, світловою індикацією роботи і прогумованими ніжками, що робить її більш стійкою. А безступінчатий регулятор дозволяє плавно змінювати температурний режим.
Висока рівномірність розподілу тепла по всій робочій поверхні конфорки;
"М'який" вихід на режими нагріву і охолодження;
Плоска робоча поверхня конфорки забезпечує простоту чищення;
Шнур живлення в гумовій оболонці;
Еластичні вкладиші опор;
Світлова індикація включеного стану нагрівального елементу.
| Тип варильної поверхні | електро |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | термостат, індикація робочого стану |
| Потужність конфорок | 1500 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26 х 26.9 х 9.6 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00