Укр
Рус

Код товару: AR_3024240
Сучасний ніж Magnum Most Wanted вражає своєю невеликою вагою, винятковою стабільністю і безкомпромісно зручним утриманням. Проставки, а також текстуровані лусочки рукояті виготовлені з чорного текстоліту G10 і доповнюють привабливий дизайн. Обкладки додатково оснащені прошарком з червоного скловолокна. Матовий клинок зі сталі 440А фіксується надійним замком.
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | clip-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440 |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 3.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 116 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 749 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00